×
 x 

Ostukorv on tühi.

Kauba tarnetingimused

Läbi magnet.ee e-poe tellides toimetame kauba Ostjani kulleriga, pakiautomaadiga või posti teel.

Kui sa ei leia transpordi võimalust soovitud aadressile, siis võta meiega kindlasti ühendust.

 

Üldsaätted

  1. Üldjuhul väljastame kauba, peale arve tasumist hiljemalt 48 tunni jooksul, kui ei ole kokkulepitud teisiti. Eeldusel, et tellimus pole esitatud enne nädalavahetust ega pühasid.
  2. Kui mingil põhjusel kauba väljastamine viibib, siis võtame teiega kindlast ühendust ning anname teada, mis põhjustas viivituse.
  3. Juhul, kui kaup on küll meie poolt teele pandud aga pole mõistliku aja jooksul teieni jõudnud, siis tuleks meiega koheselt ühendust võtta ning me selgitame välja, mis on viivituse põhjuseks. Kui tellimus on meie poolt välja saadetud, siis saadetakse Ostjale sellesisuline teavitus. Tellimuse staatust saab Ostja jälgida ka oma konto kaudu.
  4. Kui tootekirjelduses on kauba tarneaeg eraldi välja toodud, siis sellele tellimusele kehtivad eraldi kokkulepitud tarnetingimused.
  5. Eritellimuse tarnetingimused lepitakse Ostjaga kokku eraldi.
  6. Kui mingil põhjusel saadetakse kaup meile kullerteenust või postiteenust pakkuva ettevõtte poolt tagasi, kas hoiutähtaja* ületamise või Ostja edastatud ebakorrektse aadressi tõttu, siis saadame Ostjale sellesisulise teatise ning tagasisaadetud tellimus jääb lahenduse ootele. Kõik tarnekulud, nii transport Ostjani kui ka tagastamine, kannab Ostja.
  7. Kauba tagasisaatmise tasu ei rakendu kui Ostjale saadetud kaup on vale või on defektiga. Vaata Tagastamistingimused.
  8. Kui kaup on välja saadetud ja Ostja soovib tarneaadressi muuta, siis lisandub tellimusele täiendav transporditasu, mille kulud kannab Ostja.

 * Täpne kauba hoiustamise aega vaadake valitud tarneettevõtte kodulehelt

 

Tasuta tarne

Toimetame kauba teieni TASUTA! Tasuta tarne alates 59 eurost.
Täpsema tasuta transpordi võimalus ning viis kuidas kauba teieni toimetame saate näha tellimuse vormistamisel. See kas teile tasuta transpordivõimalusi kuvatakse oleneb teie sisestatud tarneaadressist.

 

×

TOP